www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    HR Asszisztens

Hozzáadva: 2017.02.27.
lejárt

A SWICON Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk meglevő HR csapatának bővítése érdekében HR asszisztens munkatársat keres.

Feladatai

  • HR Vezető munkájának napi szintű támogatása
  • Be- és kiléptetéshez kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek elvégzése
  • Munkaügyi dokumentumok adminisztrációja, nyilvántartása, rendszerezése
  • Cafeteria rendszer adminisztrációja
  • Aktív részvétel a bérszámfejtéshez kapcsolódó havi adatszolgáltatásban
  • Részvétel a képzések és céges rendezvények szervezésében
  • Részvétel a külső szolgáltatókkal való kapcsolattartásban: foglalkozás egészségügy, munka- és tűzvédelem, stb.
  • Gépjármű- és mobiltelefon flottával kapcsolatos adatok naprakész nyilvántartása
  • Üzleti utak teljeskörű megszervezése

Elvárások
  • Közép- vagy felsőfokú releváns végzettség
  • 1-2 éves irodai, lehetőleg HR adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos, középfokú ismerete írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs készség, rugalmasság
  • Precíz, pontos munkavégzés, megbízhatóság
  • Komplex gondolkodás, önálló munkavégzés képessége
  • Aktív , magabiztos felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office programok)

Értékelt kvalitások
  • Főiskolai/egyetemi HR végzettség
  • HR adminisztrációs tapasztalat
  • Egyéb kommunikációképes nyelvismeret

Amit nyújtunk
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Piacvezető cég stabilitása
  • Kiemelkedő munkakörnyezet
  • Azonnali munkakezdés

Kategória
Humán erőforrás
Régió