www.cvonline.hu

HR asszisztens

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 763343
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk  HR asszisztens pozícióba gyakornokot.

Feladatok:

  • HR vezető napi munkájának támogatása
  • Munkavállalók személyes anyagainak rendszerezése
  • Adatrögzítési feladatok ellátása

Munkaidő:

  • Hétfő - péntek között heti kb. 15-20 óra ( preferált a keddi, szerdai ill. pénteki napokon történő munkavégzés )

Elvárások:

  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • MS Office teljes körű ismerete  (Excel, Word  ismeret alapkövetelmény)
  • Pontosság, precizitás és kiváló kommunikációs készség
  • Munka min. 6 hónapra történő vállalása

Előnyt jelent:

  • Szakirányú tanulmányok

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállalati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Szakmai gyakorlat leigazolásának lehetősége
  • Bruttó bér: 600-640,- Ft / óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!

További információ, jelentkezés

Kategória
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Régió:
Pest