www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 1160 napja lejárt
Az Euwork saját, budapesti irodájába angolul jól és magabiztosan kommunikáló munkatársat keres HR asszisztensi, kiválasztási, illetve ügyfél kapcsolattartói munkakörbe. Kevés szakmai tapasztalattal bíró jelentkezőket is várunk.
További információk:
Szeret emberekkel foglalkozni? Van Önben elhivatottság, de ezt kevéssé értékelik? Élvezne egy olyan munkahelyet, ahol a munkájának folyamatosan valós, kézzelfogható eredménye van? Akkor érdemes lehet jelentkeznie erre az állásra.

Elvárások:
1. folyékony angol nyelvtudás
2. valamennyi munkatapasztalat a HR, kiválasztás, munkaerő közvetítés területén
3. önállóság
4. kiváló kommunikációs készség
5. sok türelem és rugalmasság

Kérjük csak akkor jelentkezzen, ha mind az 5 feltételnek megfelel.

Előny:
- NÉMET nyelvtudás!
- bármilyen külföldi munkatapasztalat

Feladatok:

- Érdeklődők tájékoztatása, tanácsadás
- Álláshirdetésre jelentkezőkkel és külföldi munkaadókkal történő napi szintű kapcsolattartás
- Beérkező önéletrajzok előszűrése, jelöltek felkutatása, adatbázis szűrések
- Állás interjúk szervezése, megtartása és értékelése
- Pályázati anyagok összeállítása
- Munkavállalók utazásának megszervezése
- Váratlan problémák megoldása

Munka kezdés akár azonnal!

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése email címen.