www.cvonline.hu
HR Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.04.21.
Jelentkezési határidő: 2014.04.24.
Hirdetés azonosító: 754386
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Multinacionális piacvezető szolgáltató partnerünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- A HR Business Partnerek támogatása toborzási feladatokban (belső/külső hirdetések)
- A beérkező önéletrajzok előszűrése, kapcsolattartás a jelöltekkel, elutasítások menedzselése, önéletrajzok nyomon követése
- Toborzási adatbázis karbantartása, frissítése
- Éves ütemterv elkészítése a várható képzésekről, ennek kommunikációja a szervezet felé
- Folyamatos kapcsolattartás a képzést tartó külső / belső trénerekkel
- Operatív tréning szervezési feladatok
- Belső szerződések menedzsmentje (külső képzők, tanulmányi támogatások)
- Szakmai konferenciák, rendezvények szervezése
- Részvétel az éves képzési büdzsé elkészítésében, felelősség a képzési büdzsé nyomon követéséért
- Az éves utódlástervezés folyamatának koordinációja a vezetőkkel karöltve
- Munkaügyi feladatok
- HR adminisztráció

Követelmények
- Legalább középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)
- Legalább 3-5 év hasonló területen megszerzett tapasztalat
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás mind szóban, mind írásban
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Gépjármű vezetői engedély

Személyiségjegyek:
- Jó kommunikációs és szervezői készség
- Strukturáltság, precizitás
- Monotónia-tűrés