www.cvonline.hu

HR Asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2014.03.15.

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a gázszolgáltatói szektorban tevékenykedő piacvezető cég, mely jelenleg munkatársat keres az újonnan létrehozott HR asszisztensi pozícióra.

Feladatok:

- Éves képzési tervek, tanfolyamok és tréningek kidolgozásában való részvétel
- Részvétel a vállalat céljainak és stratégiájának megfelelő képzési programok megszervezésében és koordinálásában
- Kapcsolattartás képző intézményekkel
- Képzési dokumentáció naprakészen tartása
- A tréningek költségkeretének nyomon követése, adminisztráció, havi és éves riportok elkészítése
- Munkavállalókkal kapcsolatos adatbázis feltöltése, kezelése, naprakész vezetése
- Munkaügyi és bérszámfejtési folyamatokban való részvétel
- Munkavállalók személyi anyagainak naprakész nyilvántartása
- Toborzási folyamatok segítése
- Új belépő munkavállalókkal kapcsolatos adminisztráció
- Gépjármű flottával kapcsolatos adatok nyilvántartása és riportok készítése
- Mobil telefonkészülék nyilvántartása
- Havi mobil telefonszámlával kapcsolatos adminisztráció
- Megrendelések elkészítése a NAVISION rendszerben
- Ki- és beérkező levelek kezelése, határidők betartása

Elvárások:

- Felsőfokú szakírányú végzettség
- Min. 2-3 éves szakmai tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Folyékony, aktív angol nyelvtudás
- Kiváló problémamegoldó készség
- Kiváló kommunikációs készség
- Terhelhetőség, határidők betartása
- Proaktív, dinamikus, érdeklődő és nyitott gondolkodás

Amit kínálunk:

- A folyamatos piaci fejlesztésnek köszönhetően megbízható és stabil háttérrel rendelkező cég
- Versenyképes fizetés
- Jó csapat
- Fejlődési lehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -