www.cvonline.hu

HR-asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 736231

Zalaegerszegi irodánk bővülő csapatába adminisztrációs feladatok ellátásra, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkező munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Ügyfélszolgálati tevékenység ellátása: jelentkezések személyes, telefonos vagy elektronikus formában történő fogadása.
  • Álláskeresők informálása az aktuális lehetőségekről.
  • Időpont-egyeztetés munkavállalókkal, jelöltekkel.
  • Toborzás, kiválasztásban való részvétel: előszűrések elvégzése. Jelöltek tesztelése.
  • Háttér-adminisztrációs feladatok ellátása. Adatbázisok kezelése.
  • Adatrögzítési feladatok ellátása.
  • Adatszolgáltatásokhoz információgyűjtés.
  • Diák munkavállalók beléptetése az iskolaszövetkezetbe.
  • A kirendeltség-vezető és projektvezetők munkájának adminisztratív támogatása. Asszisztencia.
  • Havi utalvány és bérjegyzék-osztás kölcsönzött munkavállalók részére.
Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Magas szintű kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség, átlagon felüli stressz tűrő képesség, türelem
  • Határozott fellépés, energikus személyiség
  • Precizitás, pontosság
  • Elhivatottság
  • Rugalmasság
  • Emberközpontúság
Előny:
  • Szakirányú és/vagy pénzügyi, gazdasági tanulmányok folytatása
  • Munkaerő-kölcsönzés/munkaügyi adminisztráció területén szerzett tapasztalat
  • Idegennyelv-ismeret
  • Sok szabadidő
Amit kínálunk:
  • Izgalmas, kihívásokkal teli munkakörnyezet Magyarország vezető HR szolgáltatójánál.
  • Hosszú távú munkalehetőség teljes vagy részmunkaidőben
  • Kiváló munkakörülmények, dinamikus, fiatalos csapat
  • Fejlődési, tanulási, tapasztalatszerzési lehetőség
  • Motiváló alapfizetés + prémiumok
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet a E-mail cím megjelenítése e-mailcímre küldött fényképes önéletrajzzal, a tárgy mezőben a pozíció (HR-asszisztens) megjelölésével. A pályázatban kérjük feltüntetni, a vállalható, tanulmányokkal összeegyeztethető munkaidő-beosztást.