www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 1301 napja lejárt

Magyar tulajdonú, értékesítés támogatással foglalkozó cég adminisztratív területre az alábbi pozícióba munkatársakat keres

Feladatok:

  • HR vezető mindennapi munkájának támogatása
  • HR adminisztrációs feladatok ellátása
  • Teljes személyügyi adminisztráció
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Általános asszisztensi feladatok ellátása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Problémamegoldó képesség
  • Önállóan és csapatban történő pontos, megbízható munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • Szakirányú HR végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-1,5 éves tapasztalat
  • Azonnali munkakezdés
  • Mobilitás, rugalmasság
  • Kiemelkedő munkabírás, terhelhetőség

Helyszín:

  •  Budapest

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Önállóságot igénylő és kihívást jelentő feladatok
  • Stabil vállalati háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint a betöltendő pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő