www.cvonline.hu

HR asszisztens

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 612688

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

Cégünk Európa és Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő, biztos jövővel és erős alapokkal rendelkező diszkont élelmiszer-üzletlánca. Sikerünk titka magasan képzett munkatársainkban rejlik.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye

Budapest, III. kerületi központi irodaház

Az Ön feladata

  • aktív részvétel a kiválasztási folyamatokban (pályázók előszűrése, Assessment Center, állásinterjúk)
  • háttértámogatás nemzetközi projektek koordinálásában
  • pályázói adatbank kezelése
  • támogatói feladatok ellátása rendezvényeken és állásbörzéken
  • a HR osztályon folyó egyéb munkafolyamatok aktív támogatása
  • adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, feldolgozása

Az Ön profilja

  • sikeresen lezárt főiskolai vagy egyetemi tanulmányok (HR vagy gazdasági szakirányú végzettség előny)
  • 1-1,5 év HR területen szerzett szakmai tapasztalat előny
  • a német nyelv aktív, magabiztos ismerete szóban és írásban egyaránt
  • Microsoft Office alkalmazások alapos ismerete (főként World, Excel és Power Point programok)
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyors és pontos munkavégzés, határozott fellépés
  • a HR területe iránti szakmai érdeklődés

Amit kínálunk

  • változatos munkakört egy folyamatosan fejlődő területen, egy dinamikus csapat tagjaként
  • hosszú távú kihívást, fejlődési lehetőséget
  • versenyképes fizetést
  • kormányrendelet szerinti munkába járás költségének 100%-os támogatását
  • étkezési hozzájárulást (a belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)
  • Erzsébet-utalványt (belépés és kilépés hónapjában nem járó juttatás)

Jelentkezni lehet

Ha a pozíció felkeltette az érdeklődését töltse ki online jelentkezési lapunkat! Kérjük, hogy jelentkezéséhez csatolja fényképes önéletrajzát is!

  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja