www.cvonline.hu

HR asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Jelentkezési határidő: 2017.09.02.

Csatlakozz a Magyarországon piacvezető Randstad csapatához!

Folyamatosan bővülő csapatunkba keresünk HR asszisztenst a Randstad belső munkaügyi adminisztrációs folyamatainak támogatására

Pozíció leírása / Job description

Feladataid lesznek:
- A back office teljes körű támogatása ügyfél és munkavállalói igényeknek megfelelő magas szintű szolgáltatás biztosításában
- Munkaügyi adminisztráció, releváns dokumentumok előkészítése és iktatása
- Adatok pontos rögzítése, nyilvántartása
- Beléptetések teljes körű lebonyolítása (szerződések előkészítése)
- Szerződésmódosítások, kiléptetések előkészítése
- Jelenléti ívekkel kapcsolatos ügyintézés
- HR asszisztencia, cafeteria kezelése
- Kölcsönzött munkavállalókkal való kapcsolattartás
- Kölcsönzött munkavállalók juttatásainak nyomon követése
- Egyéb ad-hoc back office-t érintő szervezési, illetve adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások / Requirements

Te vagy az ideális jelölt, ha:
- Felsőfokú végzettséggel rendelkezel
- Legalább alapfokú angol nyelvtudásod írásban és szóban is aktívan használod
- Egy-két éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezel, amit vállalati oldalon szereztél
- Munkádat pontosan, precízen végzed
- Képes vagy rendszerben látni a munkádat meghatározó szabályokat
- Kommunikációs készséged kiemelkedő
- Ügyfélszolgálati területen is szereztél már tapasztalatot

Előnyként értékeljük, ha:
- ismered a Nexont
- gépjárművet vezetsz
- és rendelkezel bérügyi ismeretekkel is

Amit kínálunk / Offer

Érdemes csatlakoznod hozzánk, mert nálunk:
- értékes és izgalmas szakmai tapasztalatot szerezhetsz
- hosszútávú karrier lehetőség vár rád egy nemzetközi vállalatnál
- a csapat közvetlen és fiatalos
- központi elhelyezkedésű, stílusos munkakörnyezetben dolgozunk

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -