www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 1108122
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Nagy múltra visszatekintő, piacvezető FMCG vállalat, aki hazánkban 3 telephelyen, összesen 1700 főt foglalkoztat.
Szívügyüknek tekintik a magas minőségű élelmiszerek, kozmetikumok és tisztítószerek előállítását, mellyel hozzájárulnak fogyasztóik életminőségének javításához. A vállalatnál dolgozó tapasztalt szakemberek értékteremtő munkájának eredményeként tudják a fenntartható növekedését, valamint márkaépítést biztosítani.

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes juttatási csomag

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • Részvétel a fizikai munkaerő toborzási folyamatában
  • Kilépő munkavállók dokumentumainak előkészítése, továbbítása a bérszámfejtés felé
  • Cafeteria program kezelése, béren kívüli juttatásokkal kapcsolatos feladatok végrehajtása
  • Étkezési és egyéb utalványok rendelése és kiosztása
  • Létszám ellenőrzés, szabadságnyilvántartás vezetése
  • Bérjegyzékek kiosztása, időnyilvántartás vezetése
  • Heti, havi riportok, kimutatások készítése
  • Részvétel a képzési tervek megvalósításában
  • HR adminisztráció elvégzése

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú (gazdasági vagy HR szakirányú) végzettség
  • 1-2 év HR  területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervezési és problémamegoldó készség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttasd el az alábbi e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya