www.cvonline.hu

HR asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.25.
Hirdetés azonosító: 1094963

A Prohumán 2004 Kft. mint a magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cége multinacionális, elektronikai termékeket gyártó szektorban jelen lévő partnercégünk számára, helyi képviselettel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba HR asszisztens
Feladatok:

  • Munkavállalók fogadása, támogatása, ki és beléptetések előkészítése;
  • Munkaszerződések és azokhoz kapcsolódó iratok kezelése, folyamatos karbantartása;
  • Személyügyi nyilvántartó program kezelése, naprakészen tartása;
  • Kapcsolattartás a munkavállalókkal és partner cégünkkel;
  • Adatszolgáltatás a bérszámfejtő részére (bérek, adatváltozások, bónuszok).

Elvárások:
  • Középfokú végzettség;
  • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat toborzás, munkaerő-kölcsönzés, HR adminisztráció területén;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Online felületek);
  • Rugalmasság, pozitív hozzáállás, kiváló kommunikációs készség írásban és szóban;
  • Magabiztosság, jó szervezőképesség, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség;
  • Tolerancia, empátia, képesség különféle típusú emberek kezelésére;
  • B kategóriás jogosítvány.

Juttatások:
  •  Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi hátterű piacvezető cégnél;
  •  Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség;
  • Folyamatos képzések.

Előnyök:
  • Saját autó;
  • Nexon bérprogram ismerete
  • Munkaerő-kölcsönzés területén, HR szolgáltatónál szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a megadott mail címre. Kérjük, hogy önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru