www.cvonline.hu

HR asszisztens

Hozzáadva: 2017.05.27.
Hirdetés azonosító: 1084533

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót szegedi munkavégzési hellyel az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Munkaügyi adminisztráció (munkavállalók be- és kiléptetése, szerződéskötés, munkaviszony megszűnésével kapcsolatos adminisztráció, munkaszerződés módosítás stb.)
  • Projektvezető munkájának támogatása
  • Nyilvántartások, jelenléti ívek kezelése, feldolgozása
  • Elszámolások, riportok készítése, adatbázisok naprakészen tartása
  • Étkezési jegyek, bérjegyzékek, egyéb utalványok munkavállalók számára történő kiosztása
  • A kölcsönzött munkavállalók felmerülő munkaügyi, bérszámfejtéssel kapcsolatos kérdéseinek, problémáinak egyeztetése, kezelése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Precizitás, pontosság
  • Felhasználói számítógépes ismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Terhelhetőség, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magabiztos, határozott személyiség

Juttatások:
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nemzetközi hátterű piacvezető cégnél
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség
  • Rugalmas munkaidő-beosztás
  • Lendületes csapat, jó hangulat
  • Folyamatos képzések

Előnyök:
  • Szakirányú végzettség
  • Nexon bérprogram felhasználói szintű ismerete
  • HR szolgáltató szektorban szerzett tapasztalat
  • Saját gépjármű
  • Angol nyelvismeret

  • Az állásra pályakezdők és 1-3 év releváns tapasztalattal rendelkező jelöltek pályázatát is várjuk. A sikeres pályázó betanítási programban vesz részt, hogy a munkavégzéshez szükséges ismeretek mielőbb elsajátíthassa. Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát a következő e-mail címre.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Csongrád