www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 429 napja lejárt

 Kíváncsi, proaktív, bátor és ambiciózus kollégákat keresünk! Vonzónak találod a termékeket és a szolgáltatásokat amivel foglalkozunk? Vagy szeretnél támogatni olyan embereket, akiknek intim egészségügyi problémáik vannak? Szeretnél több mint 1500 főt foglalkoztató dán cég HR osztályának tagja lenni? Ha a válasz IGEN, akkor jelentkezz most!

Nyírbátori csapatunkat kívánjuk bővíteni a meghirdetett

pozícióval.

Feladatok:

  • a teljes felvételi folyamat megszervezésében és kivitelezésében való részvétel (interjúk, orvosi vizsgálatok és munkaalkalmassági tesztek.adatbázis kezelés, kapcsolattartás a jelentkezőkkel és a munkaerőközvetítő cégekkel stb.),
  • részvétel a képzés-fejlesztési feladatokban,
  • részvétel az új belépők bevezető programjának megszervezésében, nyomon követésében,
  • a rábízott adminisztrációs, koordinálási és kontrolling feladatok ellátása,
  • a vállat HR Osztály által szervezett rendezvények szervezésében való részvétel,
  • társosztályokkal való kapcsolattartás,
  • a HR osztály munkájának adminisztratív támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (közgazdász, HR tanulmányok)
  • angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office számítógépes ismerete, gyakorlati szintű Excel használat
  • munkaerőközvetítő, munkaerőkölcsönző, multinacionális cégnél vagy adminisztratív területen szerzett tapasztalat előny.

Olyan kollégát keresünk, aki megbízható és jó kommunikációs képességekkel rendelkezik. A munkakör betöltésénél fontos, hogy a precíz, pontos munkavégzés mellett a folyamatos leterheltséget és a monoton feladatokat egyaránt jól viselő munkatársat keresünk, aki örömét leli a jól elvégzett adminisztrációs munkában.

Amennyiben a meghirdetett pozíciónk felkeltette az érdeklődésedet, küldd el az önéletrajzodat és a motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

Helyek Nyírbátor
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol