www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS

  • A hirdetés 373 napja lejárt

Robust Plastics Hungary Kft. (9027 Győr, Csókás u.5.) az osztrák Robust Plastics GmbH Magyarországon 23 éve műanyag, főként autóipari termékek fröccsöntésével foglalkozó leányvállalatata új munkatársat keres

HR ASSZISZTENS munkakörbe,

4 vagy 6 órás munkaidőben.

Feladatai:

  • dolgozókkal kapcsolatos nyilvántartások naprakész vezetése
  • aktív közreműködés a havi elszámolásokban
  • kapcsolattartás a bérszámfejtő és kölcsönző céggel
  • munkaruha rendelés
  • üzemorvosi alkalmassági vizsgálatok nyomonkövetése

Elvárások:

  • min. középfokú  végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • számítógépes ismeretek (PC-kezelés, Word,Excel jó felhasználói szinten)

Előny:

  • azonos területen szerzett tapasztalat

Az állás azonnal betölthető, bér megegyezés szerint.

Amit nyújtunk:

  • biztos jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • hosszú távú munkalehetőség

Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő