www.cvonline.hu

HR Asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 1076886

Multinacionális, elektronikai termékeket gyártó szektorban jelen lévő partnercégünk számára, helyi képviselettel keresünk munkatársat az alábbi pozícióba: HR Asszisztens
Feladatok:

  • • Munkavállalók fogadása, támogatása, ki és beléptetések előkészítése • Munkaszerződések és azokhoz kapcsolódó iratok rendezése, folyamatos karbantartása • Személyügyi nyilvántartó program kezelése, naprakészen tartása • Kapcsolattartás a Munkavállalókkal és Partner cégünkkel • Adatszolgáltatás a bérszámfejtő részére (bérek, adatváltozások, bónuszok,)

Elvárások:
  • • Legalább középfokú végzettség- érettségi • Minimum 1 éves szakmai tapasztalat toborzás, Munkaerő-kölcsönzés, közvetítés, HR asszisztencia területén • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, Online felületek) • Rugalmasság, pozitív hozzáállás, kiváló kommunikációs készség írásban és szóban • Magabiztosság, jó szervezőképesség, önálló munkavégzés, problémamegoldó készség • Tolerancia, empátia, képesség különféle típusú emberek kezelésére • B kategóriás jogosítvány és/esetleg saját autó

Juttatások:
  • • Azonnali munkába állás • Hosszú távú, biztos munkalehetőség • Európai hátteret és cégkultúrát, amelynek fontos eleme az emberközpontúság • Fiatalos csapatot és jó közösséget

Előnyök:
  • Korábbi, Munkaerő-kölcsönzésben szerzett tapasztalatok.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát, a megadott mail címre. Kérjük, hogy önéletrajzában jelölje meg fizetési igényét.

Munkavégzés helye:
  • Jászfényszaru