www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Job Force Iskolaszövetkezet
DIÁKMUNKA
Általunk vagy Velünk dolgoznál? Most akár belsős csapatunkat is bővítheted, hiszen HR asszisztensként rugalmas beosztásban segítheted iskolaszövetkezetünk működését!

Feladatok:

  • munkavállalók kiválasztásával, munkába lépésével kapcsolatos ügyintézés
  • munkaszerződések előkészítése
  • bérszámfejtés előkészítése
  • toborzás-támogatás, kiválasztás
  • jelöltek tesztelése
  • riportálási feladatokban közreműködés, adatszolgáltatás
  • egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • nappali tagozatos hallgatói jogviszony vagy 25 éves korig passzív nappali tagozatos jogviszony
  • folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok
  • kommunikatív, terhelhető személyiség

Előny:

  • személyügyi, munkaügyi, jogi, pénzügyi területen folytatott tanulmányok
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű
  • toborzásban, hr, tb, munkaügyi, pénzügyi adminisztrációban szerzett gyakorlat

Munkaidő: rugalmas
Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Fizetés: br.: 750 Ft/óra
Jelentkezés: E-mailben önéletrajzzal a lenti címen a neved és a telefonszámod elküldésével. A tárgy címe a következő legyen: HR_XIII.
Aktuális munkáink megtalálhatóak:  jobforceiskolaszov
Légy ismerősünk, így folyamatosan értesülhetsz friss munkáinkról.
HONLAPUNK: Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő