www.cvonline.hu

HR Asszisztens

  • A hirdetés 411 napja lejárt

 RR Donnelley Magyarország Kft. keres

munkatársat debreceni munkavégzéssel

Főbb feladatok:

ü  Kiválasztási programok, projektek adminisztrációja, támogatása

ü  HR adminisztrációs szolgáltatás nyújtása a vállalat munkavállalói részére

ü  Adatrögzítés, HR kimutatások, statisztikák, riportok készítése, naprakész vezetése

ü  Belső vállalati kommunikáció támogatása magyar és angol nyelven

ü  Képzés és fejlesztési terület főként adminisztratív jellegű támogatása, szervezési  feladatok ellátása

ü  Vállalati rendezvények, programok szervezése

ü  Egyéb a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink:

ü  Felsőfokú végzettség (HR/Üzleti/Menedzsment területen szerzett diploma)

ü  Folyékony angol nyelvtudás

ü  Legalább hat hónap HR területen szerzett tapasztalat

ü  Magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek – MS Office (word, excel, power point)

ü  Jó szervezőképesség és elemzőképesség

ü  Pontos, preciz munkavégzés

ü  Kiváló kommunikációs és kapcsolattartó képesség (szóban és írásban)

ü  Megbízhatóság, proaktivitás

ü  Magas szintű etikusság és diszkréció

Amit kínálunk:

ü  Versenyképes fizetés

ü  Barátságos munkahelyi légkör

ü  Professzionális munkaeszközök

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázatát – a pozíció megnevezésével a hirdetéshez megadott e-mail címre. Kísérőlevelében kérjük, jelölje meg fizetési elvárását és a kezdés lehetséges dátumát.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő