www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 447 napja lejárt

Cégünk magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő vállalat, mely elsősorban az informatika és gyártás területére specializálódott. Saját, fiatalos csapatunkba keresünk HR asszisztens kollégát.

Pozíció azonosító: B16HRa

Kategória: Egyéb, Asszisztens, HR

Szükséges nyelvtudás: Angol, Angol - felsőfok, Angol - tárgyalási, Angol - társalgási

Munkavégzés helye: Budapest – III. Kerület

Feladatok

Aktív részvétel a munkaerő-toborzáshoz, kiválasztáshoz, közvetítéshez kapcsolódó feladatokban:

  • HR tanácsadó kollégák napi munkájának támogatása
  • Jelöltekkel való kapcsolatfelvétel, telefonos előszűrés, angol nyelven is, interjúk szervezése
  • Adatbázisok karbantartása, szűrése és frissítése
  • Projektekkel kapcsolatos adminisztratív feladatok
  • Angol nyelvű fordítási feladatok
  • Interjúkon való részvételi lehetőség

Elvárások

  • Érdeklődés a toborzás-kiválasztás területe iránt
  • Aktív, tárgyalási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség, proaktivitás
  • Nyitottság, tanulási hajlandóság, szorgalom
  • Precizitás, strukturált gondolkodás
  • Önállóság
  • Ápolt megjelenés

Egyéb információ

  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Kutya- és biciklibarát munkahely
  • Gyümölcsnap minden kedden
  • Fiatalos, jókedvű és összetartó csapat
  • HR és IT specifikus szakmai tréningek

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol