www.cvonline.hu

HR asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 1048137

Kelet-Magyarország egyik legnagyobb HR-szolgáltató cége, mely országosan 13 irodából álló hálózattal rendelkezik, saját csapatába keresi munkatársát az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Szerződések, munkajogi dokumentációk készítése,  nyilvántartása
  • Partnercégekkel, munkavállalókkal való kapcsolattartás, adategyeztetés
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Középfokú jogi asszisztensi végzettség (OKJ) / felsőfokú végzettség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • Önálló, pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Határidők pontos betartása
  • Legalább 1 éves hasonló feladatkörben (jogi asszisztens) szerzett tapasztalat
  • Munkajogi ismeretek
  • Proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus, megbízható személyiség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre.