www.cvonline.hu

HR asszisztens

  • A hirdetés 376 napja lejárt

Jelentős hazai gyártó kapacitással rendelkező, acél alapanyagú építőipari termékeket és rendszereket értékesítő építőipari cég keres HR asszisztens:

Feladatok:

  • HR adatbázis kezelése
  • Munkatársak beléptetésével és kiléptetésével kapcsolatos teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Jelenléti ívek ellenőrzése
  • Szabadságok nyilvántartása
  • Munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Bérszámfejtési tevékenység támogatása
  • Cafetéria ügyintézés
  • Foglalkozás egészségügyi vizsgálatok megszervezése

Szükséges végzettség, tapasztalat, kompetencia:

  • Felsőfokú végzettség
  • Számítógép magabiztos ismerete
  • Minimum 3-5 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Precíz, megbízható személy
  • Jó szervezőképesség
  • Kiváló kommunikáció
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Felsőfokú bér és TB szakelőadói képesítés
  • Bérszámfejtői és TB kifizetőhelyi szakmai tapasztalat
  • Orosz nyelvtudás

Munkavégzés helye: Biatorbágy
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol