www.cvonline.hu

HR asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.09.24.
Hirdetés azonosító: 1025748

Saját csapatunkba keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Cafeteria kezelése, nyilatkoztatás, munkába járással kapcsolatos utazási költségtérítések nyilvántartása, kölcsönzött munkavállalók kiküldetésével kapcsolatos ügyintézés, továbbszámlázás
  • Munkaköri feladataival kapcsolatos nyilvántartások vezetése
  • Dokumentumok, elemzések, kimutatások pontos, határidőre történő elkészítése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség
  • Határidők pontos betartása
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (excel, word, ppt)
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Bérszámfejtő szoftver ismerete, munkajogi ismeretek
  • Önálló, pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • Proaktív, talpraesett, határozott, dinamikus, megbízható személyiség
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség

Előny:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség

Munkavégzés helye:

  • Debrecen

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével az  E-mail cím megjelenítése címre.

Web: Link megjelenítése Email: E-mail cím megjelenítése Tel: +36 52/446 991

Regisztrációs számok: 6291-2/2001, 8554-1/2002, 21366-2007 Intézmény akkreditációs lajstromszám: AL-1966