www.cvonline.hu

HR asszisztens

Hozzáadva: 2017.06.24.
Hirdetés azonosító: 1014669

Feladatok:

  • Toborzásban való aktív részvétel
  • Beérkező önéletrajzok szűrése
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése
  • Hirdetések feladása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony
  • Erős MS Office ismeret
  • Heti 40 órás munkaidő vállalása
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Juttatások:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen HR-ASSZ!

Egyéb információk:
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület