www.cvonline.hu

HR asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 1014080

Feladatok:

  • teljeskörű HR/munkaügyi adminisztráció
  • munkavállalói adatbázis kezelése
  • jogi állomány kezelése
  • próbaidők figyelése
  • fizetési előleg nyomtatványok kezelése
  • kiléptetések előkészítése, intézése
  • nyugdíjazások figyelése
  • a HR generalista feladatainak adminisztratív támogatása

Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség
  • adminisztratív, asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat
  • magas szintű Microsoft Office ismeret

Juttatások:
  • időszakos lehetőség, előre láthatólag 2016.12.31-ig
  • tapasztalatszerzés egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • azonnali kezdés

Előnyök:
  • HR adminisztrációban, asszisztenciában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye:
  • Budapest