www.cvonline.hu

HR asszisztens

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2016.02.13.
Hirdetés azonosító: 1005148

Multinacionális FMCG partnerünkhöz keresünk angolul folyékonyan beszélő HR asszisztenst.

Feladatok:

- HR csapat és HR vezető munkájának támogatása
- Beérkező jelentkezések, pályázatok regisztrációja, további folyamatok adminisztrálása
- Kiválasztási folyamatok támogatása
- Riportok, jelentések készítése
- HR projektekben való részvétel
- Egyéb, adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- Középfokú vagy felsőfokú végzettség
- Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás (szóban és írásban)
- Adminisztratív területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Megbízható, türelmes, precíz személyiség
- Csapatjátékos személyiség és stressztűrő képesség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

-Kihívást jelentő munkakör
-Multinacionális környezet
-Versenyképes juttatási csomag
-6 hónapos határozott idejű (teljes munkaidős) munkavégzés, amely hosszabbítható

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a