www.cvonline.hu
HR Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.01.13.
Jelentkezési határidő: 2016.01.15.
Hirdetés azonosító: 1001995
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Innovatív, modern környezetben dolgozó, informatikai megoldásokat működtető, dinamikusan fejlődő Partnerünk számára keressük a következő új munkatársat

HR Asszisztens pozícióba.

Amiben biztosan számítanak majd a támgoatásodra:
- Interjúidőpontok szervezése
- Új kollégák beléptetésének koordinációja
- Jelenléti ívek adminisztrációja és egyéb bérszámfejtési adatok összegyűjtése
- Munkaügyi statisztikák és kimutatások elkészítése, adatbázisok frissítése
- A HR vezető általános asszisztenciája felmerülő szakmai feladatokban

Követelmények
Te vagy a mi emberünk, ha igazak Rád az alábbiak:
- Felsőfokú végzettség üzleti vagy HR szakirányon
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (teszteljük!)
- 1-3 éves tapasztalat nagyobb/nemzetközi környezetben HR területen (munkaügyi adminisztrációban)
- Precíz és türelmes személyiség, szakmai alázat

Amennyiben Te leszel az új kolléga, a következők várnak Rád:
- versenyképes juttatási csomag
- belvárosi iroda és modern, kényelmes munkakörnyezet
- kifejezetten fiatalos csapat és jó hangulat

Kategória
Humán erőforrás
Régió