www.cvonline.hu

HR asszisztens

Hozzáadva: 2017.11.13.
Hirdetés azonosító: 1000871

Feladatok:

  • együttműködés a HR vezetővel,
  • HR projektekben való részvétel,
  • riportok, HR analitikák és statisztikák készítése,
  • szervezetfejlesztési javaslatok előkészítésében, megvalósításában való támogató szerepvállalás,
  • rendezvények és tréningek megszervezésében való aktív közreműködés,
  • szervezet menedzsment, naprakész adatok biztosítása a szervezeti struktúráról,
  • dolgozók, vezetők támogatása a HR adminisztrációs kérdésekben.

Elvárások:
  • egyetemi vagy főiskolai HR vagy gazdasági végzettség,
  • MAGABIZTOS ANGOL nyelvtudás,
  • MS Office alkalmazások haladó szintű ismerete,
  • határozottság, önállóság, proaktivitás, rugalmasság és terhelhetőség,
  • kiváló problémafelismerő- és megoldó képesség,
  • kiváló kommunikációs készség.

Juttatások:

Előnyök:
  • Nyírbátori vagy környéki lakóhely előnyt jelent,
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat.

Nyelv:
  • Angol

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott e-mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.

Munkavégzés helye:
  • Nyírbátor