www.cvonline.hu

HR asszisztens (toborzási specialista, 30-40 óra/hét)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1175360
lejárt

Dolgozz a MinD-Diák csapatában, fiatalos és barátságos társaságban, kiemelt bérezéssel, a Blahától 3 perc sétára! :)

Ha szeretnéd jobban megismerni nagyvállalatok kiválasztási folyamatait, tapasztalatot szerezni egy támogató közegben és jól jön a suli mellett még egy kis rugalmasság, akkor várjuk jelentkezésedet! Garantáljuk számodra a szakmai fejlődési lehetőséget!

Feladatok:

  • toborzás-kiválasztás folyamának koordinálása, adminisztratív feladatok ellátása
  • on-boarding koordinálása; jelöltek fogadása, szerződések aláíratása
  • új belépőkkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • határidők betartása

Elvárások:

  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • kommunikatív, empatikus, nyitott személyiség
  • korábbi HR tanulmányok vagy hasonló jellegű munkatapasztalat előnynek számít
  • Aktív  nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő: 30-40 óra/hét vállalása min. 6 hónapig.

Amit kínálunk:

  • kiemelt munkabér, fejlődési lehetőség
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • összetartó, barátságos csapat :)

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!