www.cvonline.hu

HR asszisztens (toborzási specialista, 30-40 óra/hét)

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.24.
Hirdetés azonosító: 1081816
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

HR asszisztenst keresünk angol nyelvtudással.

Olyan diákot keresünk, aki szívesen megalapozná karrierjét dinamikus csapatunkban, belső munkatársként megismerkedhet a toborzás-kiválasztás folyamataival, vállalati komunikációval.

Feladatok:

  • toborzás-kiválasztás folyamának koordinálása, adminisztratív feladatok ellátása
  • on-boarding koordinálása; jelöltek fogadása, szerződések aláíratása
  • új belépőkkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
  • határidők betartása

Elvárások:

  • magabiztos középfokú angol nyelvtudás
  • kommunikatív, empatikus, nyitott személyiség
  • korábbi HR tanulmányok vagy hasonló jellegű munkatapasztalat előnynek számít
  • Aktív  nappali tagozatos hallgatói jogviszony

Munkaidő: 30-40 óra/hét vállalása 6 hónapig.

Amit kínálunk:

  • kiemelt munkabér, fejlődési lehetőség
  • igényes, modern munkakörnyezet
  • szakmai gyakorlat leigazolása

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!