HR asszisztens (toborzás-kiválasztás) (Referenciaszám: PJ3513)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.05.01.
Hirdetés azonosító: 922729
lejárt

A Pannonjob Kft. a legnagyobb magyar tulajdonú HR szolgáltatásokat nyújtó vállalat Magyarországon, amely munkaerő-közvetítéssel, munkaerő-kölcsönzéssel, bérszámfejtéssel, diákmunkával foglalkozik számos hazai és nemzetközi partner részére. Cégünket a családias légkör, emberközpontú munkakultúra jellemzi, miközben folyamatosan törekszünk Ügyfeleink magas színvonalú kiszolgálására és folyamataink fejlesztésére.

Hűvösvölgyi közvetítési irodánkba keresünk csapatunkba

HR asszisztens (toborzás-kiválasztási területre)

kollegát.

Feladatok:

  • betanítás után toborzási projektek önálló kezelése változatos területeken;
  • jelöltek felkutatása, előszűrése, interjúztatása;
  • alternatív keresési módszerek és csatornák feltérképezése;
  • folyamat adminisztrációja;
  • gyakornokok munkájának támogatása

Az ideális jelölt:

  • felsőfokú végzettséggel és legalább középfokú, kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezik;
  • toborzási területen szerzett 1-2 éves tapasztalata van;
  • kedves, velünk együtt fejlődni vágyó, szorgalmas, kitartó személyiség;
  • kellő humorérzékkel van megáldva.

Amit kínálunk:

  • önálló feladatok
  • szakmai és nyelvi képzések
  • közvetlen csapat
  • komplex juttatási csomag
  • budai hegyek

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kulcsár Viktória kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése