www.cvonline.hu

HR asszisztens - Tatabánya

  • A hirdetés 1097 napja lejárt
Feladatkör: Adatbázisban történő rögzítés. Dokumentumok kezelése. HR tanácsadók munkájának támogatása. Keresés adatbázisokban, hirdetések kezelése.
Végzettség: Közép vagy felsőfokú végzettség.
Szakmai tapasztalat: 1-2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat.
Informatika: jó felhasználó szintű office ismeretek
Egyéb követelmény: Kommunikációs szintű angol- és németnyelv-tudás. 10 ujjas gépelési tudás vakon. Erős Word/Excel ismeret. Közösségi médiák kiváló ismerete (Facebook, Linkedin stb.).
Irodai munka területre
Megjegyzés: Több, mint 10 éves munkaerő piaci tapasztalatokkal rendelkező humán tanácsadó cég. Elsősorban helyi pályázók jelentkezését várjuk!
Egyéb hasonló állások Önnek
Junior bérszámfejtő és cafeteria tanácsadó

Work Force Kft.

Frissen végeztél és még nincs tapasztalatod? Ná...
Magyarország

Értékesítő IX.kerület

ÉrtékesítőFőbb feladatok, munkák:új ügyfelek te...

HR Projektvezető

Szeretnél kapcsolattartóként dolgozni, emberekk...