www.cvonline.hu

HR asszisztens - Tapolca (Referenciaszám: FE-862)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2014.02.16.
Hirdetés azonosító: 721136

Feladatok:

  • Aktív részvétel az új munkatársak toborzási, kiválasztási, beléptetési folyamataiban
  • Létszám-, és bérköltség tervezés
  • Cégcsoport szintű HR projektekben való részvétel
  • Területvezetők munkájának támogatása személyügyi és munkaügyi témákban, munkajogi megfelelőség biztosítása
  • Munkaügyi iratminták, munkaköri leírások elkészítésének és frissítésének koordinációja
  • Teljesítményértékelési eszközök működtetése
  • Belső kommunikáció
  • Munkaerő-fejlesztés koordinációja (éves képzési terv elkészítésének támogatása, kezelése, oktatások szervezése, archiválás)
  • Elemzések, statisztikák, (standard és ad-hoc) riportok készítése
  • HR folyamatok és eljárások fejlesztése

Elvárások:

  • Főiskolai diploma (HR vagy gazdasági területen)
  • 2-3 éves HR területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • HR irányelvek, eljárások valamint munkajogi ismeretek
  • MS Office ismeretek
  • Barátságos, energikus, rugalmas személyiség, pozitív beállítottság

Előny, de nem feltétel:

  • TB ügyintézői szakképesítés

Munkavégzés helye:

Tapolca

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű pályázati anyagát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-862-es referenciaszámot!

A további részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Humán erőforrás, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Tapolca
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő