www.cvonline.hu

HR asszisztens staffing területre

Régió: Komárom-Esztergom

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.05.20.

Pozíció leírása / Job description

A Randstad Hungary a világ egyik legnagyobb munkaerő-közvetítő és kölcsönző vállalata, a Randstad csoport tagja, mely 55 éves múltra tekint vissza és 39 országban van jelen szolgáltatásaival. Alapvető jellemzőnk a szakmai hozzáértés és minőségi HR megoldások, valamint a nyitottság és az innováció.

Feladatok:

Tatabányai munkavégzéssel keresünk Staffing csapatunkba kollégát, a következő feladatok elvégzéséhez:

- Jelöltek felkutatása, interjúztatása és értékelése, toborzás-kiválasztás folyamatában való részvétel, főként a gyártás és logisztika területén működő ügyfelek számára
- Adminisztráció és információ feltöltése, kezelése jelölt-adatbázisunkban
- Bérszámfejtés támogatása be -és kiléptetések esetén, juttatásokkal kapcsolatos munkaügyi koordináció, adminisztráció
- Kapcsolattartás a jelöltekkel és kölcsönzött munkavállalókkal

Elvárások:

- Felsőfokú végzettség (bsc, msc)
- Középfokú angol nyelvtudás
- Toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat előny
- Energikus, eredmény orientált személyiség
- Kiváló szervezési és problémamegoldó készség
- Precíz, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Fejlődési lehetőség
- Multinacionális, biztos háttér
- Fiatalos, lendületes, nagyszerű csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Humán erőforrás
Régió Komárom-Esztergom
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő