www.cvonline.hu

HR asszisztens részmunkaidőben

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 888900
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal egy kozmetikai szerekkel foglalkozó multinacionális vállalat részére keresünk HR asszisztens pozícióba munkavállalót részmunkaidőre!

Feladatok:

  • Mindennapi adminisztratív támogatás nyújtása a vezetőség részére
  • Szoros együttműködés, és bekapcsolódás a menedzserek napi feladataiba
  • Szervezési feladatok ellátása, csapatépítők, workshopok, tréningek szervezése
  • Toborzási feladatok ellátása, hirdetések kezelése, telefonos előszűrés
  • Kapcsolattartás menedzserekkel, pályázókkal, külsős cégekkel
  • Különböző projektek adminisztratív támogatása
  • Jelenléti ívek összegyűjtése
  • Munkaszerződések megírása, módosítása
  • Új kollégák orientációjának szervezése

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 2 éves releváns asszisztensi tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős kommunikációs és szervezőkészség
  • Proaktivitás
  • Stressztűrő és több feladat egyidejű ellátására való képesség
  • Konfliktuskezelő és problémamegoldó képesség
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • NexOnTime ismerete

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal, a regisztrációt követően, a következő weboldalon várjuk: Link megjelenítése