www.cvonline.hu

HR Asszisztens (részmunkaidő)

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon XVIII. kerület, Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 2 napon belül lejár

Budapest, XVIII. kerületében keressünk munkatársat

munkakörbe.

Betanulás után a feladatok:

  • HR Generalista munkájának segítése
  • Interjúk leszervezése
  • Visszajelzés jelölteknek
  • Potenciális jelöltekről adatbázis vezetés
  • Dolgozók beléptetésének segítése
  • Egyéb HR adminisztratív feladatok ellátása

A munkakör kondíciói:

  • 4 órás részmunkaidő
  • Határozatlan idejű szerződés

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, Word),
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs képesség

Jelentkezés: Jelentkezéshez kérem, hogy küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát a lenti email címre.

Helyek XVIII. kerület
Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Határozatlan idejű