www.cvonline.hu

HR asszisztens / Researcher (Budapest)

  • A hirdetés 637 napja lejárt

Budapesti székhelyű, a belvárosban működő személyzeti tanácsadó irodánk

HR asszisztens

munkatársat keres teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • beérkező telefonok, e-mailek fogadása, megválaszolása,
  • az adatbázisok kezelése, jelöltek felkutatása,
  • interjúszervezés, telefonos előszűrés,
  • jelöltekkel és ügyfelekkel való kapcsolattartás,
  • hirdetések kezelése,
  • projekt adminisztráció, tanácsadók munkájának támogatása.

Elvárások:

  • diploma vagy folyamatban levő felsőfokú tanulmányok,
  • a HR terület iránti érdeklődés,
  • legalább fél éves irodai munkatapasztalat (tanulmányok mellett szerzett munkatapasztalat is megfelelő),
  • precizitás, megbízhatóság, önállóság, lojalitás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • gyors, hatékony, lelkes és koncentrált munkavégzés,
  • kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • angolnyelv - tudás.

Előny:

  • HR területen szerzett asszisztensi tapasztalat.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő