www.cvonline.hu
HR asszisztens (Referenciaszám:2953)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2014.06.18.
Jelentkezési határidő: 2014.07.04.
Hirdetés azonosító: 823769
lejárt

A Pannonjob Kft. miskolci irodájába keres részmunkaidős (akár GYES melletti vagy pályakezdő) munkatársat az alábbi munkakörbe:

HR asszisztens

Feladatok:

  • Munkaerő kölcsönzési folyamatok támogatása
  • Munkaügyi adminisztráció ellátása
  • Toborzási, kiválasztási projektekben történő aktív részvétel
  • Nyilvántartások, statisztikák készítése
  • Ügyfelekkel, munkavállalókkal, jelöltekkel történő kapcsolattartás

Elvárások:

  • Részmunkaidő vállalása (4 vagy 6 órában)
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (word, excel, internet)
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Nagyfokú precizitás, megbízhatóság, önállóság, rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség
  • HR, személyügy területen szerzett tapasztalat
  • Saját gépkocsi

Visszatérő kismamák, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, érdekes, változatos munka
  • Önálló, felelősségteljes munkakör egy stabil vállalatnál

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, magyar nyelvű részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Katona Judit kapcsolattartó részére, a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető: Link megjelenítése.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Miskolc