HR asszisztens pénzügyi területre - aktív, nappali hallgatói jogviszonnyal

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 869224

Feladatok:
  • Munkaerő-közvetítési üzletág folyamatainak támogatása,
  • toborzás-kiválasztási feladatokban való részvétel,
  • általános szervezési feladatok: időpont-egyeztetések, értekezletek megszervezése,
  • beérkezett önéletrajzok leválogatása, szűrése,
  • adatbázisok naprakészen tartása.
Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok: személyügy, munkaügy, HR, kommunikáció,
  • aktív nappalis hallgatói jogviszony,
  • felhasználói szintű számítógép ismeret,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • nagyon jó szervező készség, rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • előny a gazdasági és pénzügyi területen szerzett tanulmányok.
Amit kínálunk:
  • Kiváló tapasztalatszerzési lehetőség,
  • jó referencia,
  • hosszú távú lehetőség,
  • bruttó 655 forintos órabér.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: Minimum heti 25 óra, hétfőtől péntekig 9:00-től 18:00-ig, rugalmas beosztással.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen tudsz,
a tárgy mezőben tüntesd fel HR-PRO2 referencia kódot.