www.cvonline.hu

HR asszisztens on-site

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 938436

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2004 Kft. saját csapatába keres munkavállalót az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Partnercégünk telephelyén munkaügyi és toborzási feladatok ellátása
  • munkavállalókkal napi szintű kapcsolattartás
  • bérszámfejtés előkészítése
  • projektvezető munkájának támogatása
  • cafeteria ügyintézés
  • dokumentum kezelés, adminisztratív feladatok ellátása
Elvárások:
  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 1 év munkaügyi területen szerezett tapasztalat vagy végzettség
  • kiváló MS Office tudás (Excel, Word)
  • strukturált, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
  • priorizálási képesség
  • precizitás
  • önálló munkavégzés
  • proaktív hozzáállás
  • alap angol nyelvtudás
Előny:
  • Nexon program ismerete
  • on-site munkakörben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezés+bónusz+cafeteria
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • tapasztalat szerzés több terülten
  • munkaidő: hétfőtől-péntekig 8:30-17:00
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület Napmátka u.
Kapcsolat:
Referencia kód: BUD-CONT-001

Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát referencia kód és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címünkre: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Humán erőforrás
Régió