www.cvonline.hu

Hr asszisztens / munkaügyes

  • Company_icon Insertus Hr. Kft.
  • Location_icon Kecskemét, Bács-Kiskun
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 19 napja lett aktiválva

A FAIRIUM Kft. 100% Magyar tulajdonban lévő, főleg autóiparban tevékenykedő, dinamikusan növekvő mérnöki szolgáltató cég.

Feladatok:

  • Munkaügyi adminisztráció: kiléptetés, beléptetés, munkaköri leírások, munkaszerződések elkészítése, módosítása; bérszámfejtés előkészítése, bérszámfejtési adatok ellenőrzése
  • Jelenléti ívek begyűjtése, szabadságok, betegszabadságok, juttatások, nyilvántartása, ellenőrzése, a munkavállalók adatainak, dokumentumainak adminisztrációja, nyilvántartása elektronikus rendszerben
  • Munkavállalókkal való napi szintű problémamegoldás, telefonos és személyes kapcsolattartás
  • Folyamatos kapcsolattartás a külsős bérszámfejtő kollegával
  • Partnerekkel való kapcsolattartás napi szinten, azonnali reagálás
  • Jogszabályok folyamatos nyomon követése
  • Napi szintű ad hoc jellegű feladatok ellátása, társosztályokkal való szoros együttműködés

Elvárás:

  • Középfokú végzettség, felsőfokú vagy szakirányú végzettség előny
  • Legalább 1 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megbízható, önállóan cselekedni és adott esetben dönteni képes és hajlandó személyiség

Előny:

  • Angol vagy német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Lehetőség a fejlődésre és önmegvalósításra, versenyképes bér, céges telefon, laptop, cafeteria, rugalmas munkaidő, munkába járás támogatása

Amennyiben felkeltettük az érdeklődésed várjuk a jelentkezésedet!

Helyek Kecskemét
Bács-Kiskun
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens
Humán erőforrás > Hr asszisztens
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű