www.cvonline.hu

HR asszisztens munkatárs

  • A hirdetés 855 napja lejárt

Több mint 10 éves nemzetközi tapasztalattal rendelkező, a maga területén piacvezető magyar cég dinamikus, ambiciózus,  munkatársakat keres budapesti munkavégzésre, az alábbi pozícióba:

Feladat:

  • HR vezető munkájának támogatása
  • Különböző riportok, statisztikák elkészítése a vezetőség felé
  • Bérszámfejtés támogatása be- és kiléptetések esetén, juttatásokkal kapcsolatos munkaügyi koordináció, adminisztráció
  • Munkavállalók adatbázisának naprakészen tartása
  • Új munkavállalók toborzásában való közreműködés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, HR vagy gazdasági diploma előny
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős, magabiztos számítástechnikai ismeretek (MS Excel tudás)
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás

Előny:

  • HR asszisztensi munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hivatalos, biztos háttér
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Béren kívüli juttatások
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Fiatalos csapat, kellemes légkör
  • Változatos munka, különböző projektekben való részvételi lehetőség

Munkakezdés: azonnal

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Az önéletrajzokat a pozíció megnevezésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol