www.cvonline.hu

HR asszisztens - makói munkavégzéssel

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 889501

A magyarországi HR szolgáltatások piacvezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Saját csapatunkba keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Munkaerő-kölcsönzési és szervezési projektben való aktív részvét;
  • Munkavállalókkal történő napi szintű kapcsolattartás;
  • Jelenléti adatok feldolgozása, részvétel bérszámfejtés előkészítésében;
  • Cafeteria program adminisztráció, adat feltöltés;
  • Oktatási nyilvántartás, file-ok karbantartása, oktatási dokumentumok adminisztrációja;
  • Orvosi-egészségügyi vizsgálatokra beutalók adminisztrációja;
  • Statisztikák készítése;
  • Toborzási folyamatok szervezésének, lebonyolításának támogatása.
Elvárások:
  • legalább középfokú végzettség, előny szakirányú felsőfokú végzettség;
  • előny 1-2 éves HR vagy munkaügyi tapasztalat;
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Office);
  • rugalmasság, precizitás, önállóság;
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és problémamegoldó képesség;
  • határozott, magabiztos fellépés.
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem;
  • stabil háttérrel rendelkező cégcsoport;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • önálló munkavégzési lehetőség,
  • fiatalos csapat.
Munkavégzés helye:
  • Makó
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát E-mail cím megjelenítése e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.
Referencia szám: HRKM

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Makó