HR asszisztens (komoly szakmai munkával és fejlődéssel járó pozícióban) INTS/13/20

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Te leszel a HR második embere, ezért ez egy igazi „mélyvíz”, rengeteg szakmai lehetőséggel és kihívással.

Feladatok:

  • napi operatív HR feladatokban való részvétel (toborzás, kiválasztás, munkaügyi admin, szervezetfejlesztés és minden amit el tudsz képzelni)
  • közreműködés a HR stratégiai és munkaügyi fejlesztések kidolgozásában és megvalósításában
  • havi és éves zárások támogatása
  • részvétel elemzések, riportok elkészítésében
  • HR partnerként az egyes szervezeti egységek támogatása
  • HR vezető és bérszámfejtők munkájának támogatása

Elvárások:

  • felsőfokú, HR szakirányú végzettség
  • társalgási szintű angol nyelvtudás
  • komplex gondolkodásmód
  • kiváló kapcsolatteremő- és kommunikációs képesség
  • terhelhetőség
  • nyitottság az önálló és csapatban történő munkavégzésre
  • Excel, Word magas szintű ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány (a munkahelyet csak autóval lehet megközelíteni ezért ez alapkövetelmény)

Előny:

  • magasabb szintű angol nyelvtudás (reálisan használható, akár nap szinten)
  • további nyelvismeret
  • munkaügyi adminisztrációban való jártasság

Amit nyújtani tudunk:

Valódi, komoly szakmai tapasztalat megszerzésének lehetősége egy 650 fős, rendkívül dinamikusan növekvő vállalatban (létszámnövekedés évi 50 fő)

Olyan kollégát keresünk, akit nem megrémít, megrészegít a lehetőség, hogy részese legyen egy nagyvállalati HR rendszer kiépítésének. Ha szereted munkában a kiszámíthatóságot és nagyra értékeled a letisztult folyamatokat akkor ez nem a te pozíciód.

Érdekel? Meg tudod csinálni?

Akkor küldd a CV- d.

Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol