www.cvonline.hu

HR asszisztens - Komárom környéke

  • A hirdetés 1019 napja lejárt

Feladatkör:
Adminisztrációs feladatok ellátása. A vezető munkájának támogatása.

Végzettség:
Minimum középfokú végzettség.

Szakmai tapasztalat:
Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Informatika:
felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
KIZÁRÓLAG megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk! Önálló munkavégzés, megbízhatóság. Pontosság, precizitás. Részmunkaidős munkavégzés. Word és Excel felhasználói szintű ismerete.

Irodai munka területre

Megjegyzés:
Az önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése email címre várjuk! Engedélyszám: 314-1/2013-1100, 315-2/2013-1100. Telefonszám: 96/313 282