www.cvonline.hu

HR asszisztens heti 20 órában

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 932276

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk azonnali kezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A toborzási és kiválasztási szakértői csapat napi munkájának támogatása;
  • igazgatósági hirdetési igények összegyűjtése, ellenőrzése, a média kapcsolatok és megrendelések kezelése;
  • rendszeres koordináció és kommunikáció az igazgatóságokkal, illetve társosztályokkal;
  • toborzási és kiválasztási szolgáltatókkal/beszállítókkal kapcsolattartás;
  • az igazgatósági toborzási költségkeretek nyomon követése;
  • az értékesítési hálózat toborzási eredményeinek nyomon követése havi/negyedéves értékelések, riportok készítése a vezetőség számára;
  • önéletrajz adatbázisok szűrése, illetve a hirdetésekre beérkezett önéletrajzok és a honlapon jelentkező pénzügyi tanácsadói pályázatok továbbítása az igazgatóságokra.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség (gazdasági szak előnyt jelent);
  • gazdasági adminisztratív és szervezési feladatokban szerzett tapasztalat;
  • magas szintű MS Excel ismeret (Pivot-tábla),
  • nyitottság az újdonságokra, tanulási hajlandóság;
  • önállóság és kezdeményezés;
  • jó szervező készség;
  • eredményorientáltság;
  • hatékony kommunikáció és együttműködő készség;
  • pontosság, precizitás.
Amit kínálunk:
  • multinacionális környezet;
  • kiemelt bérezés;
  • stabil háttérrel rendelkező cég;
  • szakmai fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, heti 20 óra
  • Munkavégzés helye: Budapest, 6. kerület
Kapcsolat:
Referencia szám: HR-KR-01. Fényképes szakmai önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül.

Kategória
Humán erőforrás
Régió