www.cvonline.hu

HR Asszisztens (HÉ-6387)

  • A hirdetés 673 napja lejárt

A munkáltatóról / About the company

Saját csapatunkba keresünk HR Asszisztens pozícióba lelkes, motivált kollégát, aki az előszűrési folyamat koordinációjáért felelős.

Pozíció részletezése / Position overview

Feladatok:
• Jelöltek felkutatása különböző forrásokból
• Külső és belső adatbázisok rendszeres szűrése,
• A feltételrendszernek megfelelő jelöltek telefonos előszűrése,
• Telefonos előtesztelés lebonyolítása
• Az alkalmas pályázókkal interjúidőpont egyeztetése,
• Egyéb ad hoc feladatok, riportok, elemzések készítése
Elvárás:
• Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok,
• Ügyfélszolgálati területen szerzett legalább 1,5-2 év tapasztalat
• Motivált, lelkes hozzáállás a szakterülethez/szektorhoz
• Az angol nyelv kommunikációképes ismerete
• Számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (MS Office csomag)
• Rendszerszemléletű, gyors gondolkodásmód
• Együttműködési készség, képesség a csapatban való munkavégzésre

Amennyiben felkeltette az érdeklődését a pozíció, önéletrajzát várjuk az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol