www.cvonline.hu

HR Asszisztens (HÉ-6387)

  • A hirdetés 176 napja lejárt

 A munkáltatóról

Saját csapatunkba keresünk HR Asszisztens pozícióba lelkes, motivált kollégát, aki az előszűrési folyamat koordinációjáért felelős.

Pozíció részletezése

Feladatok:
• Jelöltek felkutatása különböző forrásokból
• Külső és belső adatbázisok rendszeres szűrése,
• A feltételrendszernek megfelelő jelöltek telefonos előszűrése,
• Telefonos előtesztelés lebonyolítása
• Az alkalmas pályázókkal interjúidőpont egyeztetése,
• Egyéb ad hoc feladatok, riportok, elemzések készítése
Elvárás:
• Befejezett, vagy folyamatban lévő felsőoktatási tanulmányok,
• Ügyfélszolgálati területen szerzett legalább 1,5-2 év tapasztalat
• Motivált, lelkes hozzáállás a szakterülethez/szektorhoz
• Az angol nyelv kommunikációképes ismerete
• Számítástechnikai alkalmazások felhasználói szintű ismerete (MS Office csomag)
• Rendszerszemléletű, gyors gondolkodásmód
• Együttműködési készség, képesség a csapatban való munkavégzésre

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő