www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS (HATÁROZOTT IDEJŰ SZERZŐDÉSSEL) (6822)

  • A hirdetés 822 napja lejárt

Elvárások:
•folyamatban lévő / befejezett felsőfokú tanulmányok (előny: HR, közgazdász vagy pszichológia szakon)
•multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
•Office (Word, Excel, Power Point) napi felhasználói szintű ismeretek
•magabiztos tárgyalási szintű angol nyelvismeret
Személyiségét illetően:
•jó problémamegoldó és elemző, ügyfél-, és eredményorientált
•dinamikus, proaktív személyiség
•precíz, terhelhető, önálló

Feladatok:
•a HR vezető munkájának napi szintű támogatása,
•részvétel HR projektekben, szervezetfejlesztési feladatokban
•HR dokumentumok, szabályzatok karbantartása
•kapcsolattartás angol nyelven és fordítási feladatok ellátása
•teljesítményértékelési folyamatok működtetésében való részvétel
•toborzási, kiválasztási folyamatok támogatása
•képzések szervezésének támogatása
•céges rendezvények szervezése
•riportok, elemzések készítése
•egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Juttatások:
•bér megegyezés szerint

Munkavégzés helye:
•Sopron

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol