www.cvonline.hu

HR ASSZISZTENS - Győr

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.23.
Hirdetés azonosító: 920263

Biztosítékokat gyártó partnercégünk részére keresünk, aktív hallgatói jogviszonyban álló diákmunkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • személyügyi osztály adminisztratív támogatása
  • jelenléti ívek összesítése
  • toborzás-kiválasztással kapcsolatos háttér feladatok elvégzése
  • bérpapírok és utalványok kiosztása
Elvárások:
  • folyamatban lévő felsőfokú HR tanulmányok
  • angol alapfokú nyelvismeret
  • aktív NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • megbízhatóság, precizitás
  • rugalmasság
Előny:
  • személyügyi adminisztrációban szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • hosszú távú, folyamatos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Győr
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • rugalmas
  • heti 3 alkalom vállalása 4-6-8 órában
Kapcsolat:

Várjuk azon diákok jelentkezését, akik a megadott feltételekkel tudnának munkát vállalni. Jelentkezni fényképes önéletrajz küldésével lehet, az alábbi email címen: E-mail cím megjelenítése