www.cvonline.hu

Hr asszisztens - gyakornoki munka

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 803933
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Ezúttal partnerégünk HR csapatába keresünk olyan részmunkaidős, nappali tagozatos HR gyakornokot, aki erős elkötelezettséget érez a HR terület iránt, aki szeretne multinacionális, dinamikus környezetben gyakorlati tapasztalatot szerezni.

Részletek:

Kezdés: akár azonnal, de legkésőbb 2014.05.01.
Munkabeosztás: átlagosan 4 óra naponta, H-P (rugalmas beosztásban)
Szerződés típusa: Határozott idejű, 6 hónapos (2014. november 31-ig)
Munkavégzés helye: Budapest, Infopark

Feladatok:

Toborzás-kiválasztás támogatása:

  • interjúszervezés, kapcsolattartás a jelöltekkel, önéletrajzkezelés
  • toborzási adatbázis kezelése
  • hirdetések megjelentetése különböző állásportálokon

Adminisztratív teendők:

  • szerződések, szerződésmódosítások, egyéb dokumentáció elkészítése
  • beléptetés, kiléptetés körüli teendők ellátása
  • riportok, prezentációk készítése, egyéb HR projektekben való részvétel

Elvárások:

  • aktív nappali tagozatos jogviszony
  • HR terület iránti erős érdeklődés, elkötelezettség
  • hosszútávú munkavégzés
  • erős angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office prograncsomag magas fokú ismerete (Word, Excel, PowerPoint)
  • kiemelkedő precizitás
  • nyitottság és kiváló kommunikációs képességek
  • felelősségtudat, határidők betartása

MunkaidőH-P 08:00 és 16.00 között napi 4 órában

Előnyt jelent:

  • német nyelv ismerete
  • gazdasági / HR tanulmányok

Amit kínálunk:

  • bérigény megjelölésésvel (900-950 Ft) óránként
  • igazolás szakmai gyakorlatról
  • fiatalos, dinamikus, multinacionális környezet
  • HR területen folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

Amennyiben megfelelsz az elvárásoknak és szeretnél jelentkezni a munkára, a honlapon történő regisztráció után önéletrajzod feltöltésével van erre lehetőséged.