www.cvonline.hu

HR asszisztens gyakornok

Hozzáadva: 2017.09.19.
Hirdetés azonosító: 1049508

Feladatok:

  • Toborzásban való aktív részvétel
  • Beérkező önéletrajzok szűrése
  • Telefonos interjúk lebonyolítása
  • Adatbázis karbantartása, Excel táblázatok kezelése
  • Hirdetések feladása
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:
  • Nappali tagozatos aktív vagy passzív hallgató jogviszony
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok,
  • Erős MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság

Juttatások:
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Gyakornoki fizetés
  • Fejlődési lehetőség

  • Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod, leveled tárgya legyen HR-ASSZ-VESZPRÉM!

Munkavégzés helye:
  • Veszprém